|
☰ Links
|
|
| ID | 97715 |
|---|---|
| Nombre | Rio Kitami |
| Other Names | 北見 莉央 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Etiquetas | school uniform, tie, twintails, hair ribbons, knee highs |
| Personalidad | |
| Birthday | March 6 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 161cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Kitami
Perfil
Anime girl Rio Kitami is a character from Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Queenie joined |
1
15 
Facebook 