|
☰ Links
|
|
| ID | 98869 |
|---|---|
| Nombre | Satomi Kai |
| Other Names | 甲斐 紗登美 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Hanidebi! Honey & Devil |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mebae Haruna, 春菜めばえ, はるな めばえ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Satomi Kai
Perfil
Anime girl Satomi Kai is a character from Hanidebi! Honey & Devil.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Hanidebi! Honey & Devil
Showofreader rated