|
☰ Links
|
|
| ID | 99105 |
|---|---|
| Nombre | Saya Shinonome |
| Other Names | 東雲 沙夜 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Nama Love |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Harumi Sakurai, 櫻井浩美, さくらい はるみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saya Shinonome
Perfil
Anime girl Saya Shinonome is a character from Nama Love.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Gris eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Gris | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nama Love