|
☰ Links
|
|
| ID | 99122 |
|---|---|
| Nombre | Sakurako Shinonome |
| Other Names | 東雲 桜子 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Wizards Complex |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yukino Katamoto, 片本 ゆき乃, かたもと ゆきの |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakurako Shinonome
Perfil
Anime girl Sakurako Shinonome is a character from Wizards Complex.
They have been indexed as Femenino Adulto with Naranja eyes and Naranja hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Wizards Complex