☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 106145 |
|---|---|
| Nome | Reika Toudou |
| Outros Nomes | 藤堂 麗香 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Rin Mitaka, , みたか りん |
| Tags | hairband, school uniform, stockings, garter belt |
| Personalidade | |
| Height | 157cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 105cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Birthday | August 8 |
| Sign | Leo ♌ |
| Blood Type | AB |
| Cup Size | M |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Toudou
Perfil
Anime girl Reika Toudou is a character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second (2021)
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? W (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 22 hour(s) 20 minute(s) 3 second(s) ago
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Chained Soldier Season 2 ★★★
|
2
80
49
Facebook 

SilverWolfKing rated