|
☰ Links
|
|
| ID | 1071 |
|---|---|
| Nome | Tamami Kamishiro |
| Outros Nomes | 神代 珠美 (カミシロ タマミ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Chotto Sunao ni Donburi Kanjou |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | necklace, coat, hairclip, skirt, tights, ahoge, sandals |
| Personalidade | |
| Height | 136cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamami Kamishiro
Perfil
Anime girl Tamami Kamishiro is a character from Chotto Sunao ni Donburi Kanjou.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Rosa hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|


Facebook 
Chotto Sunao ni Donburi Kanjou
Showofreader rated