Tsugumi Tamai appears in Humiliation III as a personagem principal character with quadril / depois do quadril azul hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112157 |
|---|---|
| Nome | Tsugumi Tamai |
| Outros Nomes | 玉井 つぐみ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Humiliation III |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Rin Mitaka, , みたか りん |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 153cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsugumi Tamai
Perfil
Tsugumi Tamai is a character from Humiliation III.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
3
66
80
69
Facebook 
Humiliation III