Kumi Morino is a character from Kemonomichi ☆ Girlish Square featuring até a cintura castanho hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112640 |
|---|---|
| Nome | Kumi Morino |
| Outros Nomes | 森野 球美 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Kemonomichi ☆ Girlish Square |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 153cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kumi Morino
Perfil
Kumi Morino is a character from Kemonomichi ☆ Girlish Square.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
15 
Facebook 
Kemonomichi ☆ Girlish Square