☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 115237 |
|---|---|
| Nome | Kanako Toudou |
| Outros Nomes | 東藤 香夏子 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama Ja Irarenai! 2 ~Aijou Tappuri Kanako-kaa-san no Mucchiri Body ni Shasei Kanri Sarete Ippai Dashitai!~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Rutolo Nanagi, 七凪るとろ, ななぎ るとろ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 162cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanako Toudou
Perfil
Anime girl Kanako Toudou is a character from Itsu made mo Musuko no Mama Ja Irarenai! 2 ~Aijou Tappuri Kanako-kaa-san no Mucchiri Body ni Shasei Kanri Sarete Ippai Dashitai!~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Itsu made mo Musuko no Mama Ja Irarenai! 2 ~Aijou Tappuri Kanako-kaa-san no Mucchiri Body ni Shasei Kanri Sarete Ippai Dashitai!~ (2021)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 17 hour(s) 43 minute(s) 36 second(s) ago
2
75
33 
Facebook 
