Chikuwa appears in Torikago Scrap March as a não classificado character with até o pescoço laranja hair, vermelho eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 119705 |
|---|---|
| Nome | Chikuwa |
| Outros Nomes | チクワ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Torikago Scrap March |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | Akane Fujita, 藤田茜, ふじたあかね |
| Tags | dress, twintails, sandals, purse, tail, fang, twin ahoge, bracelet, hair ornament, cat ears, neko, sailor collar |
| Personalidade | |
| Birthday | November 26 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 123cm |
| Weight | 25kg |
| Bust | 60cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 63cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chikuwa
Perfil
Chikuwa is a character from Torikago Scrap March.
They have been indexed as Feminino Criança with Vermelho eyes and Laranja hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Torikago Scrap March