Koharu Hachizuka is a não classificado character from Tsukushite Ageru no ni!! known for até os ombros rosa hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 127 |
|---|---|
| Nome | Koharu Hachizuka |
| Outros Nomes | 八塚 小春(はちづか こはる) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageru no ni!! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuuki Kajita, 梶田夕貴, かじた ゆうき |
| Tags | twin, school uniform, twintails, flower, hairclip, heart, ahoge |
| Personalidade | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 148cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | April 4 |
| Sign | Aries ♈ |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Hachizuka
Perfil
Koharu Hachizuka is a character from Tsukushite Ageru no ni!!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tsukushite Ageru no ni!!
Tsukushite Agerunoni! PLUS