|
☰ Links
|
|
| ID | 127153 |
|---|---|
| Nome | Fáfnira Dracour |
| Outros Nomes | ファヴニーラ・ドラクール |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mami Hirai, 平井 まみ, ひらい まみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 176cm |
| Bust | 126cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fáfnira Dracour
Perfil
Anime girl Fáfnira Dracour is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Cinza hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações | Relations Graph
Mother of Dyzenia Dracour
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
7
12
Facebook 