|
☰ Links
|
|
| ID | 130309 |
|---|---|
| Nome | Koharu Kurihashi |
| Outros Nomes | 久利橋 小春 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Shura no Chikandou |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | braids, hairpin, school uniform |
| Personalidade | |
| Height | 159cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Kurihashi
Perfil
Anime girl Koharu Kurihashi is a character from Shura no Chikandou.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Roxo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
18
13
Facebook 
Shura no Chikandou