Tsukasa Mochizuki appears in Tsukushite Ageru no ni!! as a não classificado character with quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 131 |
|---|---|
| Nome | Tsukasa Mochizuki |
| Outros Nomes | 望月 司, もちづき つかさ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageru no ni!! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Harumi Sakurai, 櫻井浩美, さくらい はるみ |
| Tags | cheek curls, hair ribbon, v bangs, school uniform |
| Personalidade | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 143cm |
| Bust | 69cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 73cm |
| Birthday | October 7 |
| Sign | Libra ♎ |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsukasa Mochizuki
Perfil
Tsukasa Mochizuki is a character from Tsukushite Ageru no ni!!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tsukushite Ageru no ni!!
Tsukushite Agerunoni! PLUS