|
☰ Links
|
|
| ID | 136168 |
|---|---|
| Nome | Mako Tachibana |
| Outros Nomes | 立花マコ |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | Roppongi Sadistic Night |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | Emi Hirayama, 平山笑美, ひらやま えみ |
| Tags | tanned, gyaru, earrings, sunglasses, necklace, heels, midriff, skirt |
| Personalidade | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 165cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | A |
| Age | 27 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mako Tachibana
Perfil
Anime girl Mako Tachibana is a character from Roppongi Sadistic Night.
They have been indexed as Feminino Adulto with Cinza eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Cinza | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 