|
☰ Links
|
|
| ID | 1408 |
|---|---|
| Nome | Rin Saegusa |
| Outros Nomes | 三枝 凛(さえぐさ りん) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | hairband, frills, bow |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 100cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Saegusa
Perfil
Anime girl Rin Saegusa is a character from Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Preto eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Preto | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|


Facebook 
Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~
artmaster rated