One of the notable characters from Koi-iro Chu Lips, Mei Yozakura is recognized for até o peito verde hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 143 |
|---|---|
| Nome | Mei Yozakura |
| Outros Nomes | 夜桜 芽衣(よざくら めい) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Koi-iro Chu Lips |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kayo Wada, 和田カヨ, わだ かよ |
| Tags | hairband, v bangs, twintails, hair tube, school uniform, ribbon |
| Personalidade | |
| Height | 152cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei Yozakura
Perfil
Mei Yozakura is a character from Koi-iro Chu Lips.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Verde hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Verde | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Abbymoon joined |
| nokafop997 joined |

Facebook 
Koi-iro Chu Lips