|
☰ Links
|
|
| ID | 147 |
|---|---|
| Nome | Megumi Sudou |
| Outros Nomes | 須藤 恵(すどう めぐみ) |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | ahoge, bow, school uniform, side ponytail |
| Personalidade | |
| Height | 152cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Birthday | June 16 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Megumi Sudou
Perfil
Anime girl Megumi Sudou is a character from Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | (Vermelho) |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~