|
☰ Links
|
|
| ID | 148140 |
|---|---|
| Nome | Rio Kohanai |
| Outros Nomes | 小花衣 凛桜 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 101cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Kohanai
Perfil
Anime girl Rio Kohanai is a character from Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Korigatsu joined |
| Lebron joined |

Facebook 
Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~