|
☰ Links
|
|
| ID | 148147 |
|---|---|
| Nome | Suzume Azumino |
| Outros Nomes | 安曇野 鈴芽 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Aibeya 3 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzume Azumino
Perfil
Anime girl Suzume Azumino is a character from Aibeya 3.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Bordô hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Bordô | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Elias rated The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer ★★★★★
|
Elias faved The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer
|

Facebook 
Aibeya 3
Elias rated