Hatsue Hiraoka is a character from Epidemic featuring até o peito verde hair and amarelo eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 15216 |
|---|---|
| Nome | Hatsue Hiraoka |
| Outros Nomes | 平岡 初恵, ひらおか はつえ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Epidemic |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuu Amamiya, 雨宮侑布, あまみや ゆう |
| Tags | skirt, jacket, frills |
| Personalidade | |
| Height | 162cm |
| Weight | 60kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hatsue Hiraoka
Perfil
Hatsue Hiraoka is a character from Epidemic.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Verde hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Verde | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |
| Mohameda41imal joined |
1 
Facebook 
Epidemic