|
☰ Links
|
|
| ID | 17933 |
|---|---|
| Nome | Ririka Rampage |
| Outros Nomes | リリカ・ランページ (Ririka Ranpēji) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Blue-eyed twin knight Ferir & Ririka |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | pointy ears, armor, hairband, archer, cleavage |
| Personalidade | |
| Race | Elf |
| Height | 165cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ririka Rampage
Perfil
Anime girl Ririka Rampage is a character from Blue-eyed twin knight Ferir & Ririka.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até as Orelhas length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até as Orelhas | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|
8

Facebook 
Blue-eyed twin knight Ferir & Ririka
artmaster rated