|
☰ Links
|
|
| ID | 21342 |
|---|---|
| Nome | Tomo Yamanobe |
| Outros Nomes | 山辺 燈 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | The Qwaser of Stigmata |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Aki Toyosaki, 豊崎愛生, とよさき あき |
| Tags | hairband, hair ribbon, school uniform, bow, curly hair, stockings |
| Personalidade | Pervert |
| Birthday | October 19 |
| Sign | Libra ♎ |
| Bust | 91cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomo Yamanobe
Perfil
Anime girl Tomo Yamanobe is a character from The Qwaser of Stigmata.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Azul hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Azul | (Roxo) |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Personagens Similares
Also from The Qwaser of Stigmata
Kawaii or NOT?!
| xiangzhi joined |
| Estourado joined |
| Kaczostrofa joined |
| murcielagometaliko19 joined |
13
12

Facebook 
The Qwaser of Stigmata