Nana Takashiro appears in Nagomibako Innocent Grey Fandisc as a não classificado character with até o pescoço castanho hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 246 |
|---|---|
| Nome | Nana Takashiro |
| Outros Nomes | 高城 七七(たかしろ なな) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Nagomibako Innocent Grey Fandisc |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ryoko Tanaka, 田中涼子, たなか りょうこ |
| Tags | school uniform, tights, neckerchief, glasses |
| Personalidade | |
| Birthday | April 5 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 143cm |
| Weight | 34kg |
| Bust | 67cm |
| Waist | 47cm |
| Hip | 70cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nana Takashiro
Perfil
Nana Takashiro is a character from Nagomibako Innocent Grey Fandisc.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nagomibako Innocent Grey Fandisc