|
☰ Links
|
|
| ID | 25101 |
|---|---|
| Nome | Mika Hiiragi |
| Outros Nomes | 柊 美佳 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nao Yukura, 由倉奈於, ゆくら なお |
| Tags | hairclip, dress |
| Personalidade | |
| Age | 33 |
| Height | 161cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mika Hiiragi
Perfil
Anime girl Mika Hiiragi is a character from 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Castanho eyes and Roxo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
4
Facebook 
110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~