Fumiko Chiba is a character from Wife Squadron Aisaiger Powered featuring até os ombros castanho hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 2879 |
|---|---|
| Nome | Fumiko Chiba |
| Outros Nomes | 千葉 風見子, ちば ふみこ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Wife Squadron Aisaiger Powered |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| Tags | apron, ponytail |
| Personalidade | |
| Age | 42 |
| Birthday | January 1 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Blood Type | AB |
| Height | 155cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 97cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumiko Chiba
Perfil
Fumiko Chiba is a character from Wife Squadron Aisaiger Powered.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |
4
3
Facebook 
Wife Squadron Aisaiger Powered