|
☰ Links
|
|
| ID | 3182 |
|---|---|
| Nome | Nodoka Yashi |
| Outros Nomes | 椰子のどか |
| Papel | Extra |
| Primary Assignment | Tsuyokiss |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | hair ribbon, bow |
| Personalidade | |
| Birthday | December 1 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 166cm |
| Role | Mother |
| Personality | Airhead, Kind, Relaxed |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nodoka Yashi
Perfil
Anime girl Nodoka Yashi is a character from Tsuyokiss.
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Roxo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Alestex44 joined |

Facebook 
Tsuyokiss
Tsuyokiss (Series)
Tsuyokiss 2gakki
Tsuyokiss 3gakki