Anime girl Myuria Rosa Gallus is a adolescente with até o peito length roxo hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 36682 |
|---|---|
| Nome | Myuria Rosa Gallus |
| Outros Nomes | ミュリア・ローザ・ガリュス |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Gyakushuu 4 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Tomoe Tamiyasu, 民安ともえ, たみやす ともえ |
| Tags | stockings, dress, blunt bangs, cape, gloves, twintails, hair ribbons |
| Personalidade | |
| Height | 152cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 72cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Myuria Rosa Gallus
Perfil
Anime girl Myuria Rosa Gallus is a character from Gyakushuu 4.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Roxo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |
| anlessparky joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Gyakushuu 4