Nanaru Saionji is a não classificado character from Fair Child known for até o peito castanho hair and castanho eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 4152 |
|---|---|
| Nome | Nanaru Saionji |
| Outros Nomes | 西園寺 ななる(さいおんじ ななる) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Fair Child |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Minami Hokuto, 北都南, ほくと みなみ |
| Tags | school uniform, glasses, hair ribbon, cravat |
| Personalidade | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanaru Saionji
Perfil
Nanaru Saionji is a character from Fair Child.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Fair Child