Anime girl Kanami Morisaki is a criança with até o peito length castanho hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 4745 |
|---|---|
| Nome | Kanami Morisaki |
| Outros Nomes | 森崎かなみ, もりさき かなみ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Daisuki na Sensei ni H na Onedari Shichau Omase na Boku no / Watashi no Puni-puni |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | stockings, twintails, hair ribbons |
| Personalidade | |
| Height | 101cm |
| Weight | 16kg |
| Bust | 49cm |
| Waist | 47cm |
| Hip | 53cm |
| Age | 5 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanami Morisaki
Perfil
Anime girl Kanami Morisaki is a character from Daisuki na Sensei ni H na Onedari Shichau Omase na Boku no / Watashi no Puni-puni.
They have been indexed as Feminino Criança with Azul eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Labrinthus joined |
| King35768 joined |

Facebook 
Daisuki na Sensei ni H na Onedari Shichau Omase na Boku no / Watashi no Puni-puni