Garasu Iruma is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku featuring quadril / depois do quadril cinza hair and castanho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4843 |
|---|---|
| Nome | Garasu Iruma |
| Outros Nomes | 入間 硝子(いるま がらす) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | hair ribbon, school uniform |
| Personalidade | |
| Height | 143cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Garasu Iruma
Perfil
Garasu Iruma is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Cinza hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |

Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku
Luna_Bakugo faved