Yukino Fujikura appears in Let Me Say I Love You as a personagem principal character with quadril / depois do quadril castanho hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49045 |
|---|---|
| Nome | Yukino Fujikura |
| Outros Nomes | 藤倉 由希乃 (ふじくら ゆきの) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Let Me Say I Love You |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Aiko Ookubo, 大久保藍子, おおくぼ あいこ |
| Tags | school uniform, hairband, hair ribbon, frills, brooch |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukino Fujikura
Perfil
Yukino Fujikura is a character from Let Me Say I Love You.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Let Me Say I Love You