Ai Ogata is a character from Pure Mail featuring até as orelhas loiro / amarelo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 5066 |
|---|---|
| Nome | Ai Ogata |
| Outros Nomes | 緒方 藍(おがた あい) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Pure Mail |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Eri Saita, 祭田絵理, さいた えり |
| Tags | school uniform, bow, sneakers |
| Personalidade | |
| Birthday | June 3 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Star Sign | Gemini |
| Blood Type | B |
| Height | 150cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Ogata
Perfil
Ai Ogata is a character from Pure Mail.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até as Orelhas length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até as Orelhas | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| SpinebusterHHH joined |
| sheedy joined |
1 
Facebook 
Pure Mail