Midori Nagawa is a não classificado character from Pure Mail known for até a cintura castanho hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 5068 |
|---|---|
| Nome | Midori Nagawa |
| Outros Nomes | 奈川 碧, ながわ みどり |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Pure Mail |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ami Shizuki, 静木亜美, しずき あみ |
| Tags | school uniform, bow, knee highs, hairbow |
| Personalidade | |
| Birthday | October 20 |
| Sign | Libra ♎ |
| Star Sign | Libra |
| Blood Type | AB |
| Height | 155.5cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Midori Nagawa
Perfil
Midori Nagawa is a character from Pure Mail.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Pure Mail