One of the notable characters from Anoko wa Ore kara Hanarenai, Haruka Miyama is recognized for até o peito castanho hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 51071 |
|---|---|
| Nome | Haruka Miyama |
| Outros Nomes | 深山 遥香 (みやま はるか) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Anoko wa Ore kara Hanarenai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Jun Miruno, ミルノ純, みるの じゅん |
| Tags | knee highs, ahoge, tie, wavy hair, school uniform |
| Personalidade | |
| Birthday | March 29 |
| Sign | Aries ♈ |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Miyama
Perfil
Haruka Miyama is a character from Anoko wa Ore kara Hanarenai.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Natsu22s joined |

Facebook 
Anoko wa Ore kara Hanarenai