|
☰ Links
|
|
| ID | 5191 |
|---|---|
| Nome | Riako Mihara |
| Outros Nomes | 美原 理亜子(みはら りあこ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | XX na Kanojo no Tsukurikata |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | school uniform, shorts, ahoge, hairbow, plaid |
| Personalidade | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 164cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riako Mihara
Perfil
Anime girl Riako Mihara is a character from XX na Kanojo no Tsukurikata.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Rosa hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| espnp joined |
| waver1111 joined |
AkayamiTatsuki faved Yowayowa Sensei
|
| Yuqii joined |


Facebook 
XX na Kanojo no Tsukurikata
AkayamiTatsuki faved