One of the notable characters from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~, Mefisu Yura Shatana is recognized for quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair, roxo eyes, and chifres ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 53658 |
|---|---|
| Nome | Mefisu Yura Shatana |
| Outros Nomes | メフィス・ユラ・シャタナ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | pointy ears, demon, horns, tanned, open shirt, collar, dress, hair intakes, hair ornament, shawl, wings, midriff |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mefisu Yura Shatana
Perfil
Mefisu Yura Shatana is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Chifres |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Frases | View All
“ Oh? We're not having, sex today? Isn't that boring ”
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| AquaflowZumaki joined |
1
23
28
Facebook 
Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~