|
☰ Links
|
|
| ID | 53816 |
|---|---|
| Nome | Elysia |
| Outros Nomes | エリュシア |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 2 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | pointy ears, tiara, armor, cape, mini skirt, garter belt, stockings, thigh-high boots |
| Personalidade | |
| Bust | 93cm |
| Hips | 83cm |
| Waist | 53cm |
| Height | 166cm |
| Cup Size | F |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elysia
Perfil
Anime girl Elysia is a character from Kyonyuu Fantasy 2.
They have been indexed as Feminino Adulto with Verde eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
51
25
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)