|
☰ Links
|
|
| ID | 56260 |
|---|---|
| Nome | Ren Ibuki |
| Outros Nomes | 伊吹 恋 (いぶき れん) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Tags | chibi, hair ribbons, plaid, stockings, school uniform, hairclip |
| Personalidade | |
| Birthday | May 1 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 157cm |
| Bust | 94cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 58cm |
| Hips | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ren Ibuki
Perfil
Anime girl Ren Ibuki is a character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
3
15 
Facebook 
Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~
SilverWolfKing rated