One of the notable characters from A Long Summer Vacation at the Church of Sunflowers, Yomi Natsusaki is recognized for quadril / depois do quadril rosa hair and preto eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56609 |
|---|---|
| Nome | Yomi Natsusaki |
| Outros Nomes | 夏咲 詠 (なつさき よみ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | A Long Summer Vacation at the Church of Sunflowers |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hiroko Taguchi, 田口宏子, たぐち ひろこ |
| Tags | dress, hair ribbons |
| Personalidade | |
| Height | 149cm |
| Weight | 37kg |
| Bust | 69cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 70cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yomi Natsusaki
Perfil
Yomi Natsusaki is a character from A Long Summer Vacation at the Church of Sunflowers.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Preto eyes and Rosa hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Preto | (Roxo) |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
A Long Summer Vacation at the Church of Sunflowers