Touko Yoshii is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ featuring até a cintura vermelho hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 59660 |
|---|---|
| Nome | Touko Yoshii |
| Outros Nomes | 吉井 灯子 (よしい とうこ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | hair intakes, ponytail, collar |
| Personalidade | |
| Birthday | January 27 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 60cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touko Yoshii
Perfil
Touko Yoshii is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Vermelho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Holocat joined |
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
3
39
98
87
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~
Elias faved