|
☰ Links
|
|
| ID | 61512 |
|---|---|
| Nome | Reiri Valencia Kuga |
| Outros Nomes | レイリ・バレンシア・久我 (―・―・くが) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | 3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Tomoe Tamiyasu, 民安ともえ, たみやす ともえ |
| Tags | stockings, hairbow, garter belt, wavy hair |
| Personalidade | |
| Birthday | August 6 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 162cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reiri Valencia Kuga
Perfil
Anime girl Reiri Valencia Kuga is a character from 3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~