Chiharu Misono appears in Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids as a não classificado character with até o peito castanho hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62835 |
|---|---|
| Nome | Chiharu Misono |
| Outros Nomes | 御薗 千春 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | ponytail, hair ribbon, ribbon |
| Personalidade | |
| Height | 153cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiharu Misono
Perfil
Chiharu Misono is a character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|
2
12
Facebook 
Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids
SKyongmania faved