Rosalyn is a character from Kyonyuu Fantasy Gaiden 2 featuring quadril / depois do quadril laranja hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 64137 |
|---|---|
| Nome | Rosalyn |
| Outros Nomes | ロザリン |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy Gaiden 2 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | dress, collar, hair ribbons, princess |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
| Weight | 54kg |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rosalyn
Perfil
Rosalyn is a character from Kyonyuu Fantasy Gaiden 2.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Laranja hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
3
62
12
56
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
SKyongmania faved