Naraoka Mitsuki is a character from Southern Cross Love Song featuring até o peito castanho hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 66525 |
|---|---|
| Nome | Naraoka Mitsuki |
| Outros Nomes | 楢岡 魅月 (ならおか みつき) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Southern Cross Love Song |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | hairclip, midriff, necklace, open shirt |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Naraoka Mitsuki
Perfil
Naraoka Mitsuki is a character from Southern Cross Love Song.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Southern Cross Love Song