|
☰ Links
|
|
| ID | 67271 |
|---|---|
| Nome | Lilin |
| Outros Nomes | リリン (Ririn) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | kimono |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lilin
Perfil
Anime girl Lilin is a character from Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Roxo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| raichuuz joined |
3
13
Facebook 
Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~