Rachel Halfling is a character from 3Ping Lovers! featuring quadril / depois do quadril branco hair and turquesa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70686 |
|---|---|
| Nome | Rachel Halfling |
| Outros Nomes | レイチェル・ハーフリング (Reicheru Hafuringu) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kaori Nonaka, 野中カオリ, のなか かおり |
| Tags | stockings, staff, witch, hat, dress, cape, garter belt, gloves |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rachel Halfling
Perfil
Rachel Halfling is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Turquesa eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |
50
21
Facebook 
3Ping Lovers!