|
☰ Links
|
|
| ID | 71444 |
|---|---|
| Nome | Ratchetta Sourushia |
| Outros Nomes | ラチェッタ・ソウルシア |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Abuse Counterattack 5 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kei Aikawa, 藍川珪, あいかわ けい |
| Tags | horns, armor, midriff, facial scar |
| Personalidade | |
| Height | 180cm |
| Weight | 95kg |
| Bust | 120cm |
| Waist | 69cm |
| Hip | 105cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ratchetta Sourushia
Perfil
Anime girl Ratchetta Sourushia is a character from Abuse Counterattack 5.
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Preto hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Abuse Counterattack 5