|
☰ Links
|
|
| ID | 72012 |
|---|---|
| Nome | Lily Nijioka |
| Outros Nomes | 虹丘 莉々 (にじおか りり) |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | Shirogane x Spirits! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lily Nijioka
Perfil
Anime girl Lily Nijioka is a character from Shirogane x Spirits!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Shirogane x Spirits!