One of the notable characters from Future Girlfriend, Koyuki Kakiya is recognized for quadril / depois do quadril rosa hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72039 |
|---|---|
| Nome | Koyuki Kakiya |
| Outros Nomes | 垣屋 小雪, かきや こゆき |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Future Girlfriend |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 155cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koyuki Kakiya
Perfil
Koyuki Kakiya is a character from Future Girlfriend.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Rosa hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| ShanLing joined |
1
15 
Facebook 
Future Girlfriend